LNCG_M60_02

רובוטקס

בניית חנות אינטרנטית

בניית חנות אינטרנטית -היא לא רק הזדמנות נהדרת לקחת עסק קיים לעלות אותה לרמה חדשה, אלה גם לפתוח עסק משלך מאפס ללא עלויות רציניות.
בניית חנות אינטרנטית הוא צעד רציני ואחראי מכיוון שמסת הרכיבים של פרוייקט מצליח תלויה בעבודה איכותית של מומחים: ממשק נוח וידידותי למשתמש, עיצוב אטרקטיבי ונגישות המידע המוצג באתר על מוצרים/שירותים שבית העסק מציע,
אפשרוית סליקה מאובטחת באתר, יציבות ואמינות של החנות האינטרנטית וכדומה.
רובוטקס מציעה מגוון שירותים מקיפים לפיתוח, עיצוב, בנייה, תחזוקה וקידום של חנויות אינטרנטיות לכל סוגי העסקים.

מזה חנות אינטרנטית / בניית חנות אינטרנטית?

חנות אינטרנטית הוא אתר אינטראקטיבי המותאם לצרכי הקונה: יש קטלוג נוח של מוצרים ושירותים עם מאפיינים, תיאורים ומחירים, סל למתן הזמנה, מערכת סליקה מאובטחת לתשלום בחנות האינטרנטית ללא מזומן.
בהתאם למורכבות האתר ניתן ליישם כלי עזר נוספים:
-הוספה לאתר כלי ניתוח וסטטיסטיקה
-חיבור לקופה "החכמה" או לכל מערכת של ניהול מלאים (מחסנים)
-מערכת חיפוש בתוך האתר
-טופס ליצירת קשר ועוד

בניית חנות אינטרנטית - מזווית אחרת

המטרה העיקרית לבניית חנות אינטרנטית – היא להקים ערוץ ראשי או עזר יציב לשיווק ולמכירת מוצרים שונים בעלי ביקוש גבוהה או מוצרים שכבר שילמת עליהם והם כרגע יושבים על המדף בעסק שלך וממתינים שמישהו יקנה אותם. ב-2020 הכל זז יותר מהר, כל מוצר או שירות שאתה מציע תוכל להציג לאלפים ואף עשרות אלפים 24.7 365 ימים בשנה. בניית חנות אינטרנטית  תמשוך אליה קהל יעד ממוקד (מה שמחפש הצרכן) ועושה את תהליך בחירת ורכישת המוצר ליותר פשוט.
כמו כן, תהליך ניהול המלאי וההבנה לביקוש הצרכן יותר מדוייקת ומובנת.

מה היתרונות המרכזיים בבניית חנות אינטרנטית?

המסחר בחנות אינטרנטית יכול להתבצע 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ללא התייחסות לנקודה גאוגרפית במפה שבה נמצא הלקוח הפוטנציאלי שלך. במידה והוא משלם ולך יש את הכתובת שלו זה כבר לא משנה אם גר בעיר שלך או בנגב.
בניית חנות אינטרנטית תעזור לך לחסוך בהוצאות מיותרות – (השכרת שטחי קמעונאות ושטחי איכסון, הרבה עובדים, שירותים ועלויות אחרות) מאפשר לכם להפחית את מחיר המוצר לצרכן הסופי ולמזער את העלויות של בעל העסק. הזמנת המוצר מתבצעת באתר מהקטלוג המתעדכן בקביעות, מכיל נתונים עדכניים ולמעשה אין לו גבולות (בניגוד לחלונות הראווה של חנות קמעונאית פיזית). בעל העסק
יכול לנהל בקלות נתוני חשבונאות ודיווח לרואה חשבונות שלו, לשלוט על הוצאו ולבצע אופטימיזציה של החנות האינטרנטית בהתאם לצרכים של לקוחות אמיתיים. כאשר יש לך חנות אינטרנטית אתה תדע יותר טוב מי הלקוחות שאליהם אתה צריך להמשיך לכוון , איפה הם גרים , מה המספר פלאפון שלהם , מה הם אוהבים, מה הם רכשו ממך בעבר כמה ומתי , ממש הכל , ככה לומדים עסק אמיתי ופה אנחנו יכולים לעזור לך לצמצם טעויות ולעבוד לפי הספר

בעזרת כתיבת אתר עם מיקרו קופי נכון אפשר להפוך את חוויית המשתמש למצב שבו כל הנושאים הכי משעממים ,באנלים , רגילים כאלה שנראים כמו כל אתר אחר? והופכים אותו למשהו שמיוחד למותג שלכם , משהו שהוא עם אנושיות , הדדיות, מחוייך מאוד שהמשתמשים זוכרים ויהיה לכם משהו לקחת וגם סיבה לחזור. כי אם יהיה להם טוב באתר שלכם , הם יחזרו אתם יכולים להיות רגועים.

אנחנו ברובוטקס מאמינים שצריך להגיד את האמת – גם אם היא קשה!

אפשר להגיד הכל תוך שמירה על כבוד והערכה – מהזוית הזאת אנחנו מתאימים כל אתר שהוא כתוב ומותאם למשתמש ממש בגובהה העיניים.

 אנחנו גם מאמינים במקצועיות, יסודיות, עבודת צוות מצוינת, יצירתיות, חדשנות, התמחות ומקצוענות, אבל את זה אומרים גם אחרים, לא?

עוד לא ראיתם כלום ,השאירו פרטים וניצור קשר ממש בקרוב.

(בפנים מול פנים אנחנו הרבה יותר מרשימים) 

נשמע מעניין?
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם